hosting paketleri
99$'dan başlayan fiyatlarla
hosting paketleri
10$'dan Başlayan Fiyatlarla
Sunucu Hizmetleri
hosting paketleri
99$'dan Başlayan Fiyatlarla
CDN Hizmetleri
hosting paketleri
9$'dan Başlayan Fiyatlarla
E-Mail Hizmetleri
hosting paketleri
5$'dan Başlayan Fiyatlarla

Bulut YedeklemeBulut yedekleme , bir işletmenin sunucularındaki verilerin ve uygulamaların yedeklendiği ve uzak bir sunucuda saklandığı bir hizmettir. İşletmeler, bir sistem arızası, kesintisi veya doğal afet durumunda dosyaları ve verileri hazır bulundurmak için buluta yedeklemeyi seçer. İşletmeler için bulut yedekleme, sunucu dosyalarınızı farklı bir fiziksel konumdaki bir sunucuya kopyalayıp depolayarak çalışır. Bir işletme, tercihine bağlı olarak bazı veya tüm sunucu dosyalarını yedekleyebilir.

Müşteriler genellikle verilerini ve uygulamalarını bir web tarayıcısı veya servis sağlayıcısının kontrol panelini kullanarak yedekler ve geri yükler. Bulut sunucusu yedeklemesi, birçok kuruluş için günümüzde bir zorunluluktur, çünkü iş açısından kritik öneme sahip verilerinin ve uygulamalarının çoğunu veya tamamını bulut sunucularında depolarlar.

Neden Bulut Yedekleme Kullanılmalı?

Verileri ve Uygulamaları Koruma
Kritik verileri ve uygulamaları tesis dışında depolayarak, yerel hava koşullarından ve kesintilerden korunurlar.


Hızlı Veri Kurtarma
Bulut sunucuları tarafından yedeklenen veriler hızlı bir şekilde geri yüklenerek bir şirketin istenen dosyalara veya sistemlere hızla erişmesini sağlar.

Güvenilir Olağanüstü Durum Kurtarma
Yedek bulut hizmetleri, doğal veya insan yapımı bir felaket durumunda kullanıcılara çok ihtiyaç duyulan veri ve uygulamalara anında erişim sağlar

Esnek Depolama
Verilerin sınırlı kapasiteye sahip bir sabit diskte veya kasette yerel olarak depolandığı geleneksel yedekleme tekniklerinin aksine, bulut tabanlı yedekleme hızlı bir şekilde yukarı veya aşağı ölçeklendirilebilir

Teklif İste


Bulut Mail Yedekleme

Bulut Mail Yedekleme, XNET'in sunduğu eşi ve benzeri olmayan bir hizmetdir.


Bulut Mail Yedekleme ile , İstediğiniz Mail hesaplarınızı bulut alanına tanımlayabilir, Bu mail hesaplarınızın otomatik olarak yedeklenmesini sağlayabilirsiniz. Mail hesabınıza gelen bir maili silseniz bile , Bulut Mail Yedek alanından daime bu maillere ulaşabilirsiniz.

Bulut FTP Yedekleme

Bulut FTP Yedekleme, XNET'in sunduğu eşi ve benzeri olmayan bir hizmetdir.


Bulut FTP Yedekleme ile , İstediğiniz FTP Hesaplarını panelinizden tanımlayabilirsiniz. Tanımladığınız FTP Hesaplarını Manuel yedekleyebileceğinzi gibi , Günlük, Haftalık yada Aylık olarakda otomatik yedeklenmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman Yedek alanından FTP Yedeklerinize ulaşabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Bulut MySQL Yedekleme

Bulut MySQL Yedekleme ile , İstediğiniz MySQL Hesaplarını panelinizden tanımlayabilirsiniz. Tanımladığınız MySQL Hesaplarını Manuel yedekleyebileceğinzi gibi , Günlük, Haftalık yada Aylık olarakda otomatik yedeklenmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman Yedek alanından MySQL Yedeklerinize ulaşabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Ayrıca istediğiniz zaman aldığınız yedeği backup alanında ek bir işlem yapmadan, SQL Sunucunuza (Restore) geri yükleyebilirsiniz

Bulut Yedekleme Hakkında

Daha Fazla Bilgi Almak İçin

Lütfen Bize Ulaşın!

+90 216 606 43 23
Neden Bizi Seçmelisiniz?
Çünkü 25 yıllık bir birikimin üstün hizmet kalitesini yaşayacaksınız.
tanıtım
25 YILLIK TECRÜBE
Çeyrek asrı aşan tecrübe ve bilgi birikimimizle sizlere en kaliteli hizmeti ilke olarak benimseyen ekibimiz, standartları daima yüksek tutmakta.
tanıtım
YÜKSEK ALT YAPI KALİTESİ
Yüksek hat kalitesi, dünya standartlarında data center hizmetiyle daima en iyi uptime oranına sahip.
tanıtım
SÜRESİZ TEKNİK DESTEK
Anlık teknik destek ekibimizle, en zor durumlarda daima yanınızda. Üstelik bıkmadan usanmadan...
tanıtım
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Şunu iyi biliyoruz ki büyümemizi sağlayan en temel faktör müşteri memnuniyeti. Motivasyonumuzu da yüksek tutan müşterilerinizin mutluluğu.