hosting paketleri
99$'dan başlayan fiyatlarla
hosting paketleri
10$'dan Başlayan Fiyatlarla
Sunucu Hizmetleri
hosting paketleri
99$'dan Başlayan Fiyatlarla
CDN Hizmetleri
hosting paketleri
9$'dan Başlayan Fiyatlarla
E-Mail Hizmetleri
hosting paketleri
5$'dan Başlayan Fiyatlarla

Ağ Altyapısı

Ağ Altyapısı

Yazılım Tanımlı Ağlar (Software Defined Networks - SDN) günümüz iletişim altyapısında birleşik olan yönlendirme (data forwarding plane) ve kontrol (control plane) düzlemlerinin ayırılmasını önermektedir.Bu sayede merkezi bir yapıda çalışabilen sanallaştırılmış kontrol düzlemi ile günümüz altyapısına kıyasla daha verimli, yüksek performanslı ve uyarlanabilir bir iletişim altyapısı inşa edilebilmektedir


Yazılım tanımlı ağlar ile günümüzün yüksek maliyetli yönlendiricilerinin (router) yerini düşük maliyetli SDN destekli anahtarlayıcılar (switch) ve yüksek performanslı sunucularda kurulan sanal kontrol birimleri alacaktır.


İşletim sistemlerinin bilgisayar mimarisinde yarattığı devrimi, var olan ağ altyapısında “ağ işletim sistemleri (yazılım tanımlı ağ yöneticileri)” gerçekleştirmektedir; bununla beraber yazılım tanımlı ağların mevcut altyapının yerini alması için çözülmesi gereken problemler oldukça fazladır. Bunlara örnek olarak sanallaştırma, güvenlik, trafik yönetimi ve yönlendirme algoritmaları verilebilir.

Ağ Altyapısı Hakkında

Daha Fazla Bilgi Almak İçin

Lütfen Bize Ulaşın!

+90 216 606 43 23
Neden Bizi Seçmelisiniz?
Çünkü 25 yıllık bir birikimin üstün hizmet kalitesini yaşayacaksınız.
tanıtım
25 YILLIK TECRÜBE
Çeyrek asrı aşan tecrübe ve bilgi birikimimizle sizlere en kaliteli hizmeti ilke olarak benimseyen ekibimiz, standartları daima yüksek tutmakta.
tanıtım
YÜKSEK ALT YAPI KALİTESİ
Yüksek hat kalitesi, dünya standartlarında data center hizmetiyle daima en iyi uptime oranına sahip.
tanıtım
SÜRESİZ TEKNİK DESTEK
Anlık teknik destek ekibimizle, en zor durumlarda daima yanınızda. Üstelik bıkmadan usanmadan...
tanıtım
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Şunu iyi biliyoruz ki büyümemizi sağlayan en temel faktör müşteri memnuniyeti. Motivasyonumuzu da yüksek tutan müşterilerinizin mutluluğu.